Co si ověřit u stěhovací agentury?StěhováníJeště než si objednáte stěhování, prověřte si nejdříve virtuálně a telefonicky, komu vlastně svůj majetek svěřujete. Můžete se inspirovat následujícími tipy, na co se zaměřit.

Sídlo společnosti

Každá stěhovací agentura by měla mít své kamenné sídlo s platnou adresou, na kterou jim v případě potřeby budete moct zaslat vypovězení smlouvy. Podívejte se, jak se společnost prezentuje, jak se chová ke svým klientům a jaká jej její historie.

Možnosti

Zeptejte se, kdy má společnost volné termíny na stěhování a kolik vám je schopna poskytnout lidí. Z toho si můžete snadno udělat časový harmonogram. Dále si zjistěte, jak je agentura placena. Možnosti jsou různé a liší se i podle objednaných služeb. Také se můžete setkat s různými tarify odvislými na vzdálenosti či ročnímu období. Agentura může mít nachystány různé balíčky služeb nebo také budete platit za váhu nákladu, kubické metry či vzdálenost.

Poplatky

Je cena opravdu konečná nebo vás po stěhování bude ve schránce čekat další faktura? Informujte se o celém rozsahu služeb a přesném ceníku. Vyvarujte se skrytých poplatků.

Pojištění

Fakticky vzato svěřujete své věci na základě smlouvy cizím lidem. Co se stane, pokud dojde k jejich poškození? Kdo zodpovídá za škody? Ujistěte se, že je vámi vybraná stěhovací agentura řádně a dostatečně pojištěna.Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář